Asistenční služby a povinné ručení

Asistenční služby a povinné ručení

Asistenční služby k povinnému ručení

Asistenční služby obvykle zahrnuje i to nejlevnější povinné ručení, nicméně jsou tu samozřejmě různé modifikace a vše záleží především na konkrétní nabídce respektive pojišťovně. Už jen to, kolik za ně zaplatíte.

Skoro každá pojišťovna je dává zdarma, jakmile uzavřete povinné ručení, některé za něj ale mohou chtít (i když obvykle minimální) poplatky a v každém případě je to faktor, který byste měli při vybírání povinného ručení zvážit. Nikdy nevíte, kdy vám automobil „klekne“ například v zahraničí a budete tím pádem potřebovat pomoct ani nemluvě o tom, když někoho v cizině nabouráte.

Chcete opravdu dobré asistenční služby pro k vaší stávající pojistce – nejlepší poměr cena/výkonNejlepší připojištění asistenční služby ZDE.

Klasické asistenční služby vám kdykoliv pomohou s vyřešením složité situace, poskytnou vám základní právní poradenství, případně pomohou s tlumočením, odtahem, či pouze opravou vozidla apod. Rozhodně tak hledejte takové povinné ručení, které vám je garantuje v co možná největším rozsahu.

I přes naše průzkumy nabídek asistenčních služeb, poskytovaných k povinnému ručení, jsme nenašli takové, které by bylo dostatečné a pokrývalo to co má. Je nutné si dobré asistenční služby přikoupit. Naštěstí to není vůbec drahé (cena za den je od 4 Kčvíce informací). Je tedy zbytečné si připlácet za „nadstandardní/rozšířené“ asistenční služby k povinnému ručení, které jsou nadstandardní jenom cenou.