O nás

KalkulackaRuceni.cz je webový server, specializovaný na online kalkulaci povinného ručení. Vznikl proto, aby nebylo nutné navštěvovat pobočky, webové stránky či volat na zákaznické linky více než 10ti pojišťoven (tolik jich dnes v ČR poskytuje povinné ručení) a vše se dalo rychle porovnat a také sjednat z pohodlí od počítače.

Za profesionální zákaznický servis ručíme. Zelená karta ihned do emailu po sjednání ručení. Slevové poukázky a bonusy ke každé sjednané pojistce.

Společně s pojišťovacími společnostmi Vám v případě Vašeho zájmu a výběru nabídky, poskytneme kompletní vyřízení administrativy a sjednání nového pojištění online bez zbytečného papírování či poplatků. Ano, zdarma.
KalkulackaRuceni.cz pro své uživatele také připravuje zajímavý obsah v podobě příspěvků k tématice povinného ručení, díky nimž mohou být stále „v obraze“ a připraveni na případné změny.

Pokud máte zájem o porovnání nabídek povinného ručení pro Vaši osobu a vozidlo, využijte naší kalkulačku povinného ručení.

Při kalkulaci povinného ručení, využíváme aktuálních nabídek pojišťoven, poskytujících pojištění odpovědnosti za škodu, způsobenou provozem vozidla – povinné ručení.

Co nabízíme

Díky naší kalkulačce máte okamžité srovnánání cen pojištění vozidla s možností sjednat si jej ihned online. Můžete si tak jednoduše vybírat mezi nabídkami pojišťoven, bez zbytečeného obíhání poboček a hledání té nejlepší nabídky. Myslete na to, že ne vždy je pro vás nejlevnější pojištění tím nejlepším. Vždy se také dívejte i na doplňkové služby, které k ručení sjednáváte. Někdy si stačí připlatit pár desetikorun a získáte připojištění (třeba úrazové, skel, atd.) téměž zdarma.

Jaký máme cíl

Naším cílem je poskytovat výběr nejlepších nabídek pojištění vozidel na trhu a zároveň s tím, poskytovat motoristům adekvátní služby a skvělá doplňková pojištění (např. pojištění asistenčních služeb)

Jak se k nám dostatÚdaje

KalkulackaRuceni.cz – Kalkulačka pojištění vozidel

Jankovcova 1566/2B

17700  Praha 7

Tel.: 910 115 551

E-mail: info@kalkulackaruceni.cz

 

Partnerské weby

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

2021 05 11 101524